UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Powyższe, wredne komentarze pokazują jak nisko upadliśmy - nienawiść, chamstwo, opluwanie innych to cechy którymi charakteryzuje się społeczeństwo Elbląga (nie wszyscy oczywiście)
piotr1972
Powyższe, wredne komentarze pokazują jak nisko upadliśmy - nienawiść, chamstwo, opluwanie innych to cechy którymi charakteryzuje się społeczeństwo Elbląga (nie wszyscy oczywiście)
piotr1972