UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Powyższe, wredne komentarze pokazują jak nisko upadliśmy - nienawiść, chamstwo, opluwanie innych to cechy którymi charakteryzuje się społeczeństwo Elbląga (nie wszyscy oczywiście)

piotr1972

Anuluj