UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nabywca nieruchomości będzie musiał rozpocząć jej zabudowę do końca 2029 roku- Czyli ma 4 lata na wbicie łopaty. A ile lat na rozpoczęcie budowy otrzymał właściciel pół hektarowego terenu na Placu Konstytucji ? Bo tu już ponad 20 lat nie wbito jeszcze łopaty. Po prostu w elbląskim Ratuszu tego typu terminy są zależne nie od przepisów tylko od konkretnego urzędnika prowadzącego sprawę.


Anuluj