UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Terminy wydawać łatwo im przychodzi, dwa lata na zakończenie budowy, tylko jakoś oni żadnej inwestycji nie potrafią ukończyć w terminie... , urząd gnębienia ludzi... no proszępana nie dotrzymał pan terminu ukończenia budowy, będzie kara.. to ja może?... i zaczyna się czapkowanie przed nadętymi, kraj absurdów i wolnej amerykanki

Amerykanin z Paryża