UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
"Przypomnijmy, że po zakończeniu przebudowy ul.13 Elbląskiego Pułku Przeciwlotniczego i wprowadzeniu ruchu dwukierunkowego, przeprowadzone zostaną badania natężenia ruchu. " - Jakiego ruchu? Otwarcie 13pułku zakorkuje Bema przy pętli tramwajowej na Saperów bo pas zjazdowy jest krótki na 3 auta. Budować Wschodnią wariant 2 lub 3 lepiej już zacznijcie.
Saper