Wybrany wątek opinii

Widać po zdjęciu że Frombork się nic nie zmienia :) Ciągle piękny !
Pyzaty_Koliber_z_Cyn (2025.10.10)
@Pyzaty_Koliber_z_Cyn - Tolkmicko.
(2025.10.10)
Przecież mieszkam we Fromborku. Widzę wyraźnie że jest to widok na Zalew i zabudowę należącą do Katedry we Fromborku. A komin widoczny po lewej stronie należy do budynku Szpitala...52 lata tu mieszkam !
Pyzaty_Koliber_z_Cyn (2025.10.10)
@Pyzaty_Koliber_z_Cyn - Tolkmicko. Komin należy do bloku z kotłownią.
(2025.10.10)
HA HA HA HA, dobrze niech ci będzie. Mam identyczny widok z osiedla słonecznego we Fromborku. Widze ze to jest tylko i wyłącznie Frombork. Piszcie co chcecie.
Pyzaty_Koliber_z_Cyn (2025.10.10)
Obojętnie, czy Tolkmicko czy Frombork. Oba mają szczęście że nie robi się u nich takiego dziadostwa urbanizacyjnego, budowlanego jak w Elblągu.
(2025.10.10)
@Pyzaty_Koliber_z_Cyn - No Pyzaty mylisz się. I to mieszkaniec F. Zabudowania na fotce w Tolkmicku, okolice ul. Jagiellońskiej. Nie mieszkam ale google maps. pomogły. Katedra we Fromborku zdecydowanie inna.
(2025.10.10)
@Pyzaty_Koliber_z_Cyn - Wzywajcie karetkę, ma wylew!!!
wylewa_się (2025.10.10)
Frombork zaczyna za katedrą robić toporne domki
(2025.10.11)
@Pyzaty_Koliber_z_Cyn - Rozwiewając wątpliwości... To widok na Kościół w Tolkmicku i zabudowania miejskie widziane z ulicy Dzikiej przy działkach.
(2025.10.11)
Powrót do komentarzy