UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Obojętnie, czy Tolkmicko czy Frombork. Oba mają szczęście że nie robi się u nich takiego dziadostwa urbanizacyjnego, budowlanego jak w Elblągu.


Anuluj