UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Obojętnie, czy Tolkmicko czy Frombork. Oba mają szczęście że nie robi się u nich takiego dziadostwa urbanizacyjnego, budowlanego jak w Elblągu.
Obojętnie, czy Tolkmicko czy Frombork. Oba mają szczęście że nie robi się u nich takiego dziadostwa urbanizacyjnego, budowlanego jak w Elblągu.