UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przecież mieszkam we Fromborku. Widzę wyraźnie że jest to widok na Zalew i zabudowę należącą do Katedry we Fromborku. A komin widoczny po lewej stronie należy do budynku Szpitala...52 lata tu mieszkam !
Pyzaty_Koliber_z_Cyn