UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

HA HA HA HA, dobrze niech ci będzie. Mam identyczny widok z osiedla słonecznego we Fromborku. Widze ze to jest tylko i wyłącznie Frombork. Piszcie co chcecie.

Pyzaty_Koliber_z_Cyn

Anuluj