UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
HA HA HA HA, dobrze niech ci będzie. Mam identyczny widok z osiedla słonecznego we Fromborku. Widze ze to jest tylko i wyłącznie Frombork. Piszcie co chcecie.
Pyzaty_Koliber_z_Cyn
HA HA HA HA, dobrze niech ci będzie. Mam identyczny widok z osiedla słonecznego we Fromborku. Widze ze to jest tylko i wyłącznie Frombork. Piszcie co chcecie.
Pyzaty_Koliber_z_Cyn