UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@KapitanSzyderca - Nie mówię o przekopaniu parku, bo zdaje sobie sprawę, że tam był cmentarz.... miałam na myśli pozostałości po kościele na górce :) myślę, że kościół miał piwnice i zostało to wszystko zasypane. Chodziło mi o przekopanie tej górki.