UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ten park tyle skrywa.... Dlaczego nikt nie szuka historii? W tym parku na górce stał kiedyś kościół sw. Anny i postawiono tam schody i krzyz, a nie można było tego terenu przekopać? Kiedyś kościoły miały piwnice, na pewno została zasypana. Myślę, że te terenu dużo skrywają. Szkoda, że nikt tego nie chce odkryć.