UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@KapitanSzyderca - Nie mówię o przekopaniu parku, bo zdaje sobie sprawę, że tam był cmentarz.... miałam na myśli pozostałości po kościele na górce :) myślę, że kościół miał piwnice i zostało to wszystko zasypane. Chodziło mi o przekopanie tej górki.