UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Facet z wami juz nikt nie chce rozmawiac. POdaj sie wreszcie do dymisji i wstydu oszczedz. Przy okazji zmus do dymisji swoja kolezanke partyjna niedolnie zarzadzajaca szpitalem. TAM DALEJ JEST JAK BYLO!

precz z PO