UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@unduś - przecież cały czas są inwestorzy, inwestują w mieszkania tworząc sypialnię dla Gdańska. S 7,pociąg - to wszystko skróci dojazd do pracy w Trójmieście, a wynajęcie mieszkania od takiego inwestora jest wiele tańsze niż tam, a czas dojazdu będzie niewiele dłuższy niż między dzielnicami trójmiasta. Ale nie o takie inwestycje powinno nam chodzić drodzy rządzący.

okoniowaty