UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@unduś - Jakich ty chcesz ściągnąć inwestorów do Elbląga skoro firmy uciekają z tego postpisowskiego kraju ??? Koszty pracy, podatki i najwyższe ceny energii w Europie sprawiły że popisowska Polska nie jest atrakcyjna dla inwestorów. PiS wstał z kolan

Spadek po pis