UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Oby wygrała fontanna na placu słowiańskim. Fajnie jakby średniowieczne baszty też wygrały. Mam nadzieję, że w następnym BO będzie możliwość głosowania na fontanne Neptuna/ Herkulesa. Byleby pod względem turystycznym i ładnym nasze miasto się rozwijało.


Anuluj