UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Oby wygrała fontanna na placu słowiańskim. Fajnie jakby średniowieczne baszty też wygrały. Mam nadzieję, że w następnym BO będzie możliwość głosowania na fontanne Neptuna/ Herkulesa. Byleby pod względem turystycznym i ładnym nasze miasto się rozwijało.