UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Oby wygrała fontanna na placu słowiańskim. Fajnie jakby średniowieczne baszty też wygrały. Mam nadzieję, że w następnym BO będzie możliwość głosowania na fontanne Neptuna/ Herkulesa. Byleby pod względem turystycznym i ładnym nasze miasto się rozwijało.