UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Chodzi przecież o NASZE miasto! Co w tym złego, że wróci trochę pięknej historii, architektury? Robimy to dla siebie. ELBLĄG THE BEST! Dla Ciebie, dla mnie, dla WSZYSTKICH.
Chodzi przecież o NASZE miasto! Co w tym złego, że wróci trochę pięknej historii, architektury? Robimy to dla siebie. ELBLĄG THE BEST! Dla Ciebie, dla mnie, dla WSZYSTKICH.