UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Cynik - No niezupełnie tak jest. Od narodów, które wymieniłeś raczej nie spotkało nas nic dobrego w przeciągu historii. Więc czysto po ludzku nie mam ochoty na jakieś upamiętnianie ich obecności w teraźniejszej Polsce. Co zostało niech będzie natomiast my mamy swoje jakieś możliwości, elementy upiększenia czy uatrakcyjnienia miasta.