UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Cynik - No niezupełnie tak jest. Od narodów, które wymieniłeś raczej nie spotkało nas nic dobrego w przeciągu historii. Więc czysto po ludzku nie mam ochoty na jakieś upamiętnianie ich obecności w teraźniejszej Polsce. Co zostało niech będzie natomiast my mamy swoje jakieś możliwości, elementy upiększenia czy uatrakcyjnienia miasta.


Anuluj