UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Cynik - No niezupełnie tak jest. Od narodów, które wymieniłeś raczej nie spotkało nas nic dobrego w przeciągu historii. Więc czysto po ludzku nie mam ochoty na jakieś upamiętnianie ich obecności w teraźniejszej Polsce. Co zostało niech będzie natomiast my mamy swoje jakieś możliwości, elementy upiększenia czy uatrakcyjnienia miasta.