UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Łolsztyn zawsze miał kompleks niższości szuwarowo bagiennej i dlatego "sie mondrzy". Niestety ma więcej narzędzi do takiego wojowania o którym całe województwo wie i odczuwa to na sobie. Rozwinął się w ciągu ostatnich 20 lat ale reszta miast.... szkoda gadać. Wiemy jak było.