Bardzo sie ciesze umnie w Olsztynie czekamy na nie wy placicie a Olsztyn zabiera pozdro elblagKiotyt
Bardzo sie ciesze umnie w Olsztynie czekamy na nie wy placicie a Olsztyn zabiera pozdro elblag