UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Kolonia watykańska - Elbląg nie tylko finansowo biedny. Żyjemy w jakimś patologicznym systemie w którym Polak nie jest gospodarzem we własnym kraju
Bieda umysłowa
@Kolonia watykańska - Elbląg nie tylko finansowo biedny. Żyjemy w jakimś patologicznym systemie w którym Polak nie jest gospodarzem we własnym kraju
Bieda umysłowa