UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Kolonia watykańska - Elbląg nie tylko finansowo biedny. Żyjemy w jakimś patologicznym systemie w którym Polak nie jest gospodarzem we własnym kraju

Bieda umysłowa

Anuluj