UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zapomnieliście napisać że Elbląg płaci też wybitnym " nauchycielom" religii. Tylko w szkołach jest ich 14 i dostają rocznie 4.5 mln. Do tego ksiądz w US ksiądz, ksiądz w LP, ksiądz w JW

Kolonia watykańska

Anuluj