Wybrany wątek opinii

do W samo południe. - Wg, mnie, nie jest to wszystko takie proste i oczywiste, bo lata 90 te były okresem totalnego rozkradania majątku państwowego, co nie ominęło oczywiście i Plastyku o którym artykuł, a premier Balcerowicz parę lat temu oświadczył, że likwidacja PGR w jego wykonaniu było absolutnym błędem itp, itd.
(2025.09.20)
@Wg mnie- wszyscy mówią „ majątek narodowy rozkradziono „, a mnie się wydaje, że po prostu zakłady upadły bo nie było środków na ich modernizację. Do PGR-ów ciągle dopłacano, a po transformacji nie było chętnych do ich ratowania.
(2025.09.20)
Skłonny jestem się z tymi stwierdzeniami zgodzić, ale do listy dodałbym jeszcze słabe / nieprzygotowane kierownictwo tych zakładów, które nie poradziło sobie w sytuacji transformacji. Prawdą też jest i to, że państwo po prostu porzuciło te przedsiębiorstwa. Temat bardzo złożony, nie ma łatwej diagnozy
(2025.09.20)
A gdzie byli tacy mądrzy jak ty? Temat wcale nie jest bardzo złożony.
(2025.09.20)
Powrót do komentarzy