UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Wg mnie- wszyscy mówią „ majątek narodowy rozkradziono „, a mnie się wydaje, że po prostu zakłady upadły bo nie było środków na ich modernizację. Do PGR-ów ciągle dopłacano, a po transformacji nie było chętnych do ich ratowania.