UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Skłonny jestem się z tymi stwierdzeniami zgodzić, ale do listy dodałbym jeszcze słabe / nieprzygotowane kierownictwo tych zakładów, które nie poradziło sobie w sytuacji transformacji. Prawdą też jest i to, że państwo po prostu porzuciło te przedsiębiorstwa. Temat bardzo złożony, nie ma łatwej diagnozy


Anuluj