UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Wg mnie- wszyscy mówią „ majątek narodowy rozkradziono „, a mnie się wydaje, że po prostu zakłady upadły bo nie było środków na ich modernizację. Do PGR-ów ciągle dopłacano, a po transformacji nie było chętnych do ich ratowania.