UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Brak parkingów !!! Zawalidrogi na poboczach i chodnikach !!! brak ścieżki rowerowej przy moniuszki !!! Chodnik wąski i jeszcze hulajnogi i rowery chodnikiem także królewiecką !!!!!..... Uśmiechnięty Elbląg
Kazik