UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Brak parkingów !!! Zawalidrogi na poboczach i chodnikach !!! brak ścieżki rowerowej przy moniuszki !!! Chodnik wąski i jeszcze hulajnogi i rowery chodnikiem także królewiecką !!!!!..... Uśmiechnięty Elbląg

Kazik

Anuluj