UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Brak parkingów !!! Zawalidrogi na poboczach i chodnikach !!! brak ścieżki rowerowej przy moniuszki !!! Chodnik wąski i jeszcze hulajnogi i rowery chodnikiem także królewiecką !!!!!..... Uśmiechnięty Elbląg

Kazik