UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No właśnie. Ja jadąc samochodem uważam żeby nie jechać zbyt blisko zaparkowanych wzdłuż ulicy samochodów żeby nie zahaczyć a tu jeszcze rowerzystów wcisnęli. Śmiech na sali. Jakby naprawdę tego kawałka nie mogli przejechać chodnikiem, którym prawie i tak nikt nie chodzi... Ręce opadaja

Franek J

Anuluj