UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Miasto powinno jak najszybciej się zająć budowa ulicy wschodniej do końca. A także, jej przedłużenie w drugą stronę, aż do wyjazdu na Warszawę. Zrobić cała Grunwaldzka 2pasmową, wybudować drugi most na rzece. I to jak najszybciej, to maks 5 lat, a nie czekać i planować!!

Dsada

Anuluj