UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Miasto powinno jak najszybciej się zająć budowa ulicy wschodniej do końca. A także, jej przedłużenie w drugą stronę, aż do wyjazdu na Warszawę. Zrobić cała Grunwaldzka 2pasmową, wybudować drugi most na rzece. I to jak najszybciej, to maks 5 lat, a nie czekać i planować!!
Dsada