UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Miasto powinno jak najszybciej się zająć budowa ulicy wschodniej do końca. A także, jej przedłużenie w drugą stronę, aż do wyjazdu na Warszawę. Zrobić cała Grunwaldzka 2pasmową, wybudować drugi most na rzece. I to jak najszybciej, to maks 5 lat, a nie czekać i planować!!
Dsada