Wybrany wątek opinii
Swoją drogą, nikt by nie był szczególnie poruszony tym, że akurat w Pasłęku ktoś kogoś podźgał nożem. Mojego kolegę na imprezie w Pasłęku zamordowano, więc wiem co tam się dzieje. Nic nowego.
Do moderacji
Odpowiedz
15
25
@Beka - To miasto i okolica, to siedlisko ludu`47 którego część zjechała do Elbląga od początku lat 70-tych. z pasłęckiego kurenia pochodzą elbląscy urzędnicy, sędziowie, prokuratorzy, lekarze, nauczyciele w wyścigowni szczurów, .... Żebym musiał użyć scyzoryka przeciw 16 i 18 latkowi, to musieli mi grzecznie powiedzieć "cześć", nie grozić i niczego na mnie nie wymuszać. Przechodzili koło kościoła a on z maczetą "na nich!".
Do moderacji
Odpowiedz
3
16
@Beka - Boże co za buractwo. Przecież Elbląg jest kraina spokojnosci. Jakie ignoranctwo i bezduszność tu panuje czytając komentarze
Do moderacji
Odpowiedz
7
0
@On1 - i będzie gorzej, bo skoro ktoś z góry może to inni go naśladują!!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
@Beka - Co za dzban.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0