Wybrany wątek opinii

Swoją drogą, nikt by nie był szczególnie poruszony tym, że akurat w Pasłęku ktoś kogoś podźgał nożem. Mojego kolegę na imprezie w Pasłęku zamordowano, więc wiem co tam się dzieje. Nic nowego.
Beka (2025.09.05)
@Beka - To miasto i okolica, to siedlisko ludu`47 którego część zjechała do Elbląga od początku lat 70-tych. z pasłęckiego kurenia pochodzą elbląscy urzędnicy, sędziowie, prokuratorzy, lekarze, nauczyciele w wyścigowni szczurów, .... Żebym musiał użyć scyzoryka przeciw 16 i 18 latkowi, to musieli mi grzecznie powiedzieć "cześć", nie grozić i niczego na mnie nie wymuszać. Przechodzili koło kościoła a on z maczetą "na nich!".
(2025.09.05)
@Beka - Boże co za buractwo. Przecież Elbląg jest kraina spokojnosci. Jakie ignoranctwo i bezduszność tu panuje czytając komentarze
On1 (2025.09.05)
@On1 - i będzie gorzej, bo skoro ktoś z góry może to inni go naśladują!!!!!
(2025.09.05)
@Beka - Co za dzban.
(2025.09.06)
Powrót do komentarzy