UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Beka - To miasto i okolica, to siedlisko ludu`47 którego część zjechała do Elbląga od początku lat 70-tych. z pasłęckiego kurenia pochodzą elbląscy urzędnicy, sędziowie, prokuratorzy, lekarze, nauczyciele w wyścigowni szczurów, .... Żebym musiał użyć scyzoryka przeciw 16 i 18 latkowi, to musieli mi grzecznie powiedzieć "cześć", nie grozić i niczego na mnie nie wymuszać. Przechodzili koło kościoła a on z maczetą "na nich!".