UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Swoją drogą, nikt by nie był szczególnie poruszony tym, że akurat w Pasłęku ktoś kogoś podźgał nożem. Mojego kolegę na imprezie w Pasłęku zamordowano, więc wiem co tam się dzieje. Nic nowego.

Beka

Anuluj