UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Beka - Boże co za buractwo. Przecież Elbląg jest kraina spokojnosci. Jakie ignoranctwo i bezduszność tu panuje czytając komentarze
On1
@Beka - Boże co za buractwo. Przecież Elbląg jest kraina spokojnosci. Jakie ignoranctwo i bezduszność tu panuje czytając komentarze
On1