UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Beka - Boże co za buractwo. Przecież Elbląg jest kraina spokojnosci. Jakie ignoranctwo i bezduszność tu panuje czytając komentarze

On1

Anuluj