UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak to "Poszli won z tym szmelcem" ? Przecież u Siemensa zalega 2500 sztuk tego szmelcu. Niemcy już nie chcą więc trzeba to gdzieś upchnąć. Uległy "nierząd" za wszelką cenę będzie chciał pomóc sOMsiadom.
Jak to "Poszli won z tym szmelcem" ? Przecież u Siemensa zalega 2500 sztuk tego szmelcu. Niemcy już nie chcą więc trzeba to gdzieś upchnąć. Uległy "nierząd" za wszelką cenę będzie chciał pomóc sOMsiadom.