Wybrany wątek opinii
Będziecie fikać, to amerykanie zawiną sie do siebie, tak jak Logstor, fikali i strajkowali o podwyżki, a Irlandzcy wlasciciele spółki zamknęli ją a ludzi zwolnili i tak skończyło sie kozaczenie, a potem płacz i bezrobocie.
Do moderacji
Odpowiedz
58
24
@MieszkaniecElb - I niech zwijają interes. To się dopiero związki zawodowe zdziwią :)
Do moderacji
Odpowiedz
26
8