Wybrany wątek opinii

Będziecie fikać, to amerykanie zawiną sie do siebie, tak jak Logstor, fikali i strajkowali o podwyżki, a Irlandzcy wlasciciele spółki zamknęli ją a ludzi zwolnili i tak skończyło sie kozaczenie, a potem płacz i bezrobocie.
MieszkaniecElb (2025.08.27)
@MieszkaniecElb - I niech zwijają interes. To się dopiero związki zawodowe zdziwią :)
(2025.08.27)
Powrót do komentarzy