UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Będziecie fikać, to amerykanie zawiną sie do siebie, tak jak Logstor, fikali i strajkowali o podwyżki, a Irlandzcy wlasciciele spółki zamknęli ją a ludzi zwolnili i tak skończyło sie kozaczenie, a potem płacz i bezrobocie.
MieszkaniecElb