UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Będziecie fikać, to amerykanie zawiną sie do siebie, tak jak Logstor, fikali i strajkowali o podwyżki, a Irlandzcy wlasciciele spółki zamknęli ją a ludzi zwolnili i tak skończyło sie kozaczenie, a potem płacz i bezrobocie.

MieszkaniecElb

Anuluj