UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Będziecie fikać, to amerykanie zawiną sie do siebie, tak jak Logstor, fikali i strajkowali o podwyżki, a Irlandzcy wlasciciele spółki zamknęli ją a ludzi zwolnili i tak skończyło sie kozaczenie, a potem płacz i bezrobocie.

MieszkaniecElb