Wybrany wątek opinii

No niestety paczką orzeszków nie zachęcą do oddawania, kiedyś też szału nie było 10 czekolad dawali, rząd powinien zrobić ulgę podatkową większą dla oddających honorowo krew
(2025.08.19)
A mało to ulg jest dla krwiodawców??? Jest ulga podatkowa, są zniżki na leki lub nawet darmowe, są przywileje w rejestracji do lekarzy, są dwa dni wolnego, ale to trzeba oddawać krew, a nie tylko raz i już chcę wszystko. Druga sprawa pomijam już fakt choroby, ale niech zdarzy Ci się wypadek... ktoś nie odda krwi i bedzie problem.. ja osobiście wychodzę z założenia, że póki moge oddawać to bedę oddawać, każdemu to polecam - a i trzecia rzecz - oddawanie krwi fajnie zmniejsza nadciśnienie :D wyprobowane!
Krwiodawca (2025.08.19)
@Krwiodawca - Chodzi oto że nowych nie zachęcają do oddawania ty pewnie jesteś już grubo po 50 i ci wszystko jedno bo już lata za tobą a mlodzi po 20 lat, maja inne myślenie niestety.
(2025.08.19)
@Krwiodawca - No najwyraźniej za mało skoro niby tyle tych ulg i paczek orzeszków a ciągle trzeba puszczać w eter apele że krwi brakuje
(2025.08.19)
Powrót do komentarzy