Wybrany wątek opinii
No niestety paczką orzeszków nie zachęcą do oddawania, kiedyś też szału nie było 10 czekolad dawali, rząd powinien zrobić ulgę podatkową większą dla oddających honorowo krew
Do moderacji
Odpowiedz
11
3
A mało to ulg jest dla krwiodawców??? Jest ulga podatkowa, są zniżki na leki lub nawet darmowe, są przywileje w rejestracji do lekarzy, są dwa dni wolnego, ale to trzeba oddawać krew, a nie tylko raz i już chcę wszystko. Druga sprawa pomijam już fakt choroby, ale niech zdarzy Ci się wypadek... ktoś nie odda krwi i bedzie problem.. ja osobiście wychodzę z założenia, że póki moge oddawać to bedę oddawać, każdemu to polecam - a i trzecia rzecz - oddawanie krwi fajnie zmniejsza nadciśnienie :D wyprobowane!
Do moderacji
Odpowiedz
5
10
@Krwiodawca - Chodzi oto że nowych nie zachęcają do oddawania ty pewnie jesteś już grubo po 50 i ci wszystko jedno bo już lata za tobą a mlodzi po 20 lat, maja inne myślenie niestety.
Do moderacji
Odpowiedz
4
0
@Krwiodawca - No najwyraźniej za mało skoro niby tyle tych ulg i paczek orzeszków a ciągle trzeba puszczać w eter apele że krwi brakuje
Do moderacji
Odpowiedz
4
0