UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A mało to ulg jest dla krwiodawców??? Jest ulga podatkowa, są zniżki na leki lub nawet darmowe, są przywileje w rejestracji do lekarzy, są dwa dni wolnego, ale to trzeba oddawać krew, a nie tylko raz i już chcę wszystko. Druga sprawa pomijam już fakt choroby, ale niech zdarzy Ci się wypadek... ktoś nie odda krwi i bedzie problem.. ja osobiście wychodzę z założenia, że póki moge oddawać to bedę oddawać, każdemu to polecam - a i trzecia rzecz - oddawanie krwi fajnie zmniejsza nadciśnienie :D wyprobowane!

Krwiodawca