UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Krwiodawca - No najwyraźniej za mało skoro niby tyle tych ulg i paczek orzeszków a ciągle trzeba puszczać w eter apele że krwi brakuje


Anuluj