UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Krwiodawca - No najwyraźniej za mało skoro niby tyle tych ulg i paczek orzeszków a ciągle trzeba puszczać w eter apele że krwi brakuje
@Krwiodawca - No najwyraźniej za mało skoro niby tyle tych ulg i paczek orzeszków a ciągle trzeba puszczać w eter apele że krwi brakuje