UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No niestety paczką orzeszków nie zachęcą do oddawania, kiedyś też szału nie było 10 czekolad dawali, rząd powinien zrobić ulgę podatkową większą dla oddających honorowo krew
No niestety paczką orzeszków nie zachęcą do oddawania, kiedyś też szału nie było 10 czekolad dawali, rząd powinien zrobić ulgę podatkową większą dla oddających honorowo krew