Wybrany wątek opinii

A gdzie ten inwestor wróbla z hotelami??? Aaaa to była tylko taka zagrywka przed wyborami dla tubylców hahaha
(2025.08.19)
oszukali go i sie chlop w pore zorentowal na jaka mine chca go wsadziw wiec sie wycofał.
Lustsfer (2025.08.19)
Świetnie, że odpuścił, bo zawłaszczenie takiego terenu pod jakąś prywatną wizję to jest nieporozumienie. Góra powinna zostać nietknięta żadnymi większymi działaniami.
inwestor_z_puppppppy (2025.08.19)
@inwestor_z_puppppppy - I o to chodzi!!! Należy tylko wybudować ulicę Wschodnią a nie jakieś wieże nikomu niepotrzebne aby tylko chodzili, zadeptywali i śmiecili.
(2025.08.19)
Artykuł jest o wieżach czy o hotelu? Czego tam nie zrozumiałeś?
KapitanSzyderca (2025.08.19)
Powrót do komentarzy