Wybrany wątek opinii
A gdzie ten inwestor wróbla z hotelami??? Aaaa to była tylko taka zagrywka przed wyborami dla tubylców hahaha
Do moderacji
Odpowiedz
23
8
oszukali go i sie chlop w pore zorentowal na jaka mine chca go wsadziw wiec sie wycofał.
Do moderacji
Odpowiedz
1
4
Świetnie, że odpuścił, bo zawłaszczenie takiego terenu pod jakąś prywatną wizję to jest nieporozumienie. Góra powinna zostać nietknięta żadnymi większymi działaniami.
Do moderacji
Odpowiedz
11
7
@inwestor_z_puppppppy - I o to chodzi!!! Należy tylko wybudować ulicę Wschodnią a nie jakieś wieże nikomu niepotrzebne aby tylko chodzili, zadeptywali i śmiecili.
Do moderacji
Odpowiedz
6
9
Artykuł jest o wieżach czy o hotelu? Czego tam nie zrozumiałeś?
Do moderacji
Odpowiedz
4
2