UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A gdzie ten inwestor wróbla z hotelami??? Aaaa to była tylko taka zagrywka przed wyborami dla tubylców hahaha
A gdzie ten inwestor wróbla z hotelami??? Aaaa to była tylko taka zagrywka przed wyborami dla tubylców hahaha