UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Świetnie, że odpuścił, bo zawłaszczenie takiego terenu pod jakąś prywatną wizję to jest nieporozumienie. Góra powinna zostać nietknięta żadnymi większymi działaniami.

inwestor_z_puppppppy

Anuluj