UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Świetnie, że odpuścił, bo zawłaszczenie takiego terenu pod jakąś prywatną wizję to jest nieporozumienie. Góra powinna zostać nietknięta żadnymi większymi działaniami.
inwestor_z_puppppppy
Świetnie, że odpuścił, bo zawłaszczenie takiego terenu pod jakąś prywatną wizję to jest nieporozumienie. Góra powinna zostać nietknięta żadnymi większymi działaniami.
inwestor_z_puppppppy