UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@inwestor_z_puppppppy - I o to chodzi!!! Należy tylko wybudować ulicę Wschodnią a nie jakieś wieże nikomu niepotrzebne aby tylko chodzili, zadeptywali i śmiecili.


Anuluj