UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@inwestor_z_puppppppy - I o to chodzi!!! Należy tylko wybudować ulicę Wschodnią a nie jakieś wieże nikomu niepotrzebne aby tylko chodzili, zadeptywali i śmiecili.
@inwestor_z_puppppppy - I o to chodzi!!! Należy tylko wybudować ulicę Wschodnią a nie jakieś wieże nikomu niepotrzebne aby tylko chodzili, zadeptywali i śmiecili.