Wybrany wątek opinii
Dworce Kolei Nadzalewowej i wielkie przemysłowe zakłady pracy - to były bardzo dobre czasy dla Elbląga i Polski. Obecnie nie ma NIC. W przyszłości też nie będzie NIC !
Do moderacji
Odpowiedz
31
7
@L T. - I to byłaby zasługa takich jak ty, szczęście, że są tacy którym się chce i coś robią, a nie tylko całe dnie biadolą. Ach, za poprzedniego ustroju było znakomicie, to były dobre czasy twoim zdaniem. I co z tego wynikało? Ostatecznie kartki, puste sklepy, to było coś. Pomarańcze na święta, czasami cytrusy. Teraz zamiast koleją "nadzalewową" ludzie jeżdżą samochodami. Tacy ludzie ogólnie nie mają przyszłości.
Do moderacji
Odpowiedz
4
4
Nie wiem kim jesteś, ale Twoje słowa wystawiają Ci bardzo słabą opinię. Czy opowiadanie o Twojej rodzinie, o jej historii jest biadoleniem? Wyrzuć na śmietnik fotografie rodzinne Twojej babki, ojca, matki i wujka. Patrz w przyszłość i ciesz się życiem tu i teraz. Za chwilę trafisz tam gdzie te wyrzucone zdjęcia.
Do moderacji
Odpowiedz
4
1