Wybrany wątek opinii

Dworce Kolei Nadzalewowej i wielkie przemysłowe zakłady pracy - to były bardzo dobre czasy dla Elbląga i Polski. Obecnie nie ma NIC. W przyszłości też nie będzie NIC !
L T. (2025.08.09)
@L T. - I to byłaby zasługa takich jak ty, szczęście, że są tacy którym się chce i coś robią, a nie tylko całe dnie biadolą. Ach, za poprzedniego ustroju było znakomicie, to były dobre czasy twoim zdaniem. I co z tego wynikało? Ostatecznie kartki, puste sklepy, to było coś. Pomarańcze na święta, czasami cytrusy. Teraz zamiast koleją "nadzalewową" ludzie jeżdżą samochodami. Tacy ludzie ogólnie nie mają przyszłości.
(2025.08.09)
Nie wiem kim jesteś, ale Twoje słowa wystawiają Ci bardzo słabą opinię. Czy opowiadanie o Twojej rodzinie, o jej historii jest biadoleniem? Wyrzuć na śmietnik fotografie rodzinne Twojej babki, ojca, matki i wujka. Patrz w przyszłość i ciesz się życiem tu i teraz. Za chwilę trafisz tam gdzie te wyrzucone zdjęcia.
(2025.08.10)
Powrót do komentarzy