UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie wiem kim jesteś, ale Twoje słowa wystawiają Ci bardzo słabą opinię. Czy opowiadanie o Twojej rodzinie, o jej historii jest biadoleniem? Wyrzuć na śmietnik fotografie rodzinne Twojej babki, ojca, matki i wujka. Patrz w przyszłość i ciesz się życiem tu i teraz. Za chwilę trafisz tam gdzie te wyrzucone zdjęcia.